Şubat Öğretmen Atama Branşları 2018 Öğretmen Atamaları Ne Zaman?

Şubat Öğretmen Atama Branşları 26 Ocak 2014 Öğretmen Atamaları Ne Zaman?


Başbakan 10 bin öğretmen atamasının müjdesini verdi. 10 bin öğretmen atamasına sayılı günler kaldı. Şubat öğretmen atamaları 6-7 şubat tarihinde başlayacak. Şubat öğretmen atama branşları belli oldu mu? Şubat öğretmen atamaları için gerekli belgeler.


Şubat öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? Öğretmen atamaları ne zaman? Öğretmen atamaları atama branşları belli oldu mu? Öğretmen atama başvuru kılavuzu yayınlandı mı? Öğretmen atama haberleri ve detayları spothaber.com adresinde.

Bugün 25 Ocak 2014 Cumartesi öğretmen adaylarının merakla beklediği atama haberi geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı yayında verdiği 10 bin öğretmen ataması 6-7 Şubat tarihinde yapılacak. Öğretmen atama kontenjanları belli oldu. Milyonlarca öğretmen adayı için başvuru süreci 29 Ocak 04 Şubat arası başlıyor. Öğretmenler 4 gün sonra atama için başvuru yapmaya başlayacak. 10 bin öğretmenin atanacağı Şubat atamaları 6-7 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek. 6-7 Şubat tarihinde ataması yapılan öğretmenler en geç 10 Şubat'ta görevlerine başlayacaklar.

Şubat atama kontenjanlar açıklandı. Taban puan 50 olacak. Başvurular, 29 Ocak- 04 Şubat'ta, atamalar ise 6-7 Şubat'ta, göreve başlama ise 10 Şubat'ta olacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB ), öğretmen adayları için şubat ataması başvuruları ve kontenjanlarına ilişkin kılavuzu yayımladı.
Bakanlığın internet sitesinde yer alan kılavuza göre, bakanlığa bağlı eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak ilk atama, açıktan ve kurumlar arası yeniden atama ve milli sporcuların ataması kapsamında, 105 alanda 10 bin öğretmen ataması yapılacak.


ŞUBAT ÖĞRETMEN ATAMA TARİHLERİ VE BRANŞ DAĞILIMI 2014
Şubat atamaları ne zaman? Öğretmen atamaları ne zaman? Şubat ayı öğretmen atamaları hangi tarihte? Şubat'ta kaç öğretmen ataması olacak? Öğretmenler ne zaman atanacak? Özür grubu ataması ne zaman olacak? 10 bin öğretmenin ataması 6-7 Şubat tarihlerinde yapılacak. 20 bin mi 40 bin mi beklerken 10 bin öğretmen ataması olacak. Öğretmenlerin merakla beklediği 2014 şubat ayında atama olacak mı? 2014 şubatında 20 bin öğretmen ataması olacak.


Kasım atamalarından sonra atama yapılmayacağı haberi ile üzülen öğretmenler için Başbakan'dan bir müjde gelmişti. ATV'de canlı yayına katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şubat ayında 10 öğretmen atamasının yapılacağını müjdelemişti öğretmen adaylarına. KPSS'den yeterli puanı alan fakat Kasım öğretmen atamalarında 1 puan yada 0,5 gibi küçük bir puan ile atamayı kaçıran öğretmenler bu habere çok sevinmişti. Öğretmen atamaları önümüzdeki ay içinde gerçekleştirilecek.


Milyonlarca öğretmenin dört gözle beklediği atama haberi MEB'den geldi. Milli eğitim bakanlığı yayınlandığı duyuruda 10 bin öğretmen atamasının ne zaman yapılacağını açıkladı. Şubat ayında yapılacak olan 10 bin öğretmen ataması 29 Ocak - 4 Şubat 2014 tarihleri arasında alanlar bazında başvurular alınacak ve atamalar, 6-7 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Şubat atamasını büyük bir heyecanla bekleyen öğretmen adayları hangi branşlarda kaç öğretmen ataması yapılacağını merak etmeye başladılar. Öğretmen atamalar
T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI 2014 Şubat Ayı Öğretmen Atamaları Duyurusu
2014 Şubat ayı öğretmen atamaları kapsamında, Bakanlığımıza bağlı eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla 10 bin öğretmen ataması yapılacaktır. 29 Ocak - 4 Şubat 2014 tarihleri arasında alanlar bazında başvurular alınacak ve atamalar, 6-7 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Konular

Muhasebe Yetkilisi Sertifika sınavı ne zaman yapılacak?
Yeni hükümet sistemi nasıl olacak?
MSG nedir ve ne anlama gelmektedir?
Açık kapı projesi nedir?
Açık kapı projesi giriş
Kamuda Şoför Olarak Çalışanlar Niçin Kadroya Alınmadı?
İçişleri unvan değişikliği sonuçları açıklandı
Takipsizlik kararı alanlar KHK ile işe iade edilecek mi?
Görevde yükselmelerde mülakatın etkisi azaltılmalı!
Yer değişikliği talebi reddedilen engelli memura iyi haber
Atamaları geciken doktorlarla ilgili son durum
Bilirkişilere ödenecek ücretler belli oldu
Disiplin soruşturması kapsamında gönderilen savunma davetiyesi neleri içermeli?
Hangi kurumlar kapatılacak?
Zeytinlik alanda endüstriyel atık depolama tesisi kurulabilir mi?
Başkasının yerine sınava girmek dolandırıcılık sayılıyor mu?
Seçimde görev alacakların ücretleri belli oldu!
Sözleşmeli personelin yıllık izni gelecek yıla aktarılır mı?
İçişleri GY ve unvan değişikliği giriş belgeleri yayımladı
Vekil adayları sabıka kayıtlarını e-Devlet üzerinden alabiliyor mu?
Devlette de CEO dönemi başlıyor
Belediye şirketleri özel güvenlik hizmetlerini nasıl sunacak?
Duruşmaya katılmayanın temyiz hakkı olur mu?
Duruşmaya katılmayanın temyiz hakkı olur mu?
Yaz saati uygulaması başladı mı? Saatler ileri alınacak mı?
Sendika üyeliğinden ayrılan toplu sözleşme ikramiyesini geri öder mi?
Belediye şirketlerine yeni personel alımı nasıl olacak?
Kaymakamlara diksiyon ve güzel konuşma eğitimi
İstifa sonrası dönüşlerde kurumların takdir hakkı var mıdır?
Sözleşmeli personelin çalışma ile ücret sınırları belirlendi