personel meb

2018 MEB İl Dışı Atama Tarihleri Ne Zaman ?2016 İl Dışı Atama Tarihleri MEB 2016 İl Dışı Tayin Tarihleri belli oldu. İl içi ve il dışı atamaların yapılacağı tarihler.MEB İl Dışı Atama Tarihleri Ne Zaman,MEB İl Dışı Öğretmen Atama Başvuruları Ne Zaman Başlayacak?

Bakanlık atama ve yer değiştirme yönetmeliğinde muhtemel bir değişiklik olmaması ve idareci atamalarının zamanında bitirilmesi durumunda, Öğretmen atamaları meb yer değiştirme kılavuzu, alan değişikliği kılavuzu, meb yer değiştirme, eş durumu atamaları ne zaman?

il içi yer değiştirme, il dışı tayin, il içi tayinler ne zaman. il dışı atamalar MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan iş takviminin detayları şu şekilde

MEB İL DIŞI TAYİN 2014 TAKVİMİ

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü

MEBBİS İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI 2018MEB'in il içi yer değiştirme duyurusunda yer alan açıklama şu şekildedir:

"24- İl içi yer değiştirme başvuruları Mayıs 2018 tarihleri arasında alınacak; atamalar valiliklerce Mayıs 2018 tarihine kadar sonuçlandırılacak ve ataması yapılanların ilişik kesme işlemleri Haziran 2018 tarihinden itibaren başlatılacaktır."

2018 Yılı isteğe bağlı yer değiştirme sonuçları.MEB atama takvimi. İl içi atama sonuçları için tıklayınız. MEB Öğretmen atama sonuçları tıklayın.

2018 MEBBİS İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ